Yukarı Açılan
(Pop-up)

İki Kişilik

Üstün Kalite

Brothers Camp

AB 130 - Yukarı Açılan (Pop-up) 2 Kişilik

53.000₺ + KDV

    • Açık ölçüsü 210x130x100 cm. Kapalı ölçüsü  210x130x33 cm,
    • Tavan çıtası ve ara atkısı takılabilen Pick Up, Jeep, SUV, Crossover ve binek araçlarınız için tasarlanmıştır.
    • 2 yetişkin rahatlıkla konaklayabilirsiniz.
    • Toplam Ağırlık 75 kg’dır.  300 kg’a kadar taşıma kapasitesine sahiptir

Detaylı İnceleyin

Kapasite:
* 2 yetişkin rahatlıkla konaklayabilirsiniz.

 Ağırlık / Dayanım:
* Toplam Ağırlık 75 kg’dır.  300 kg’a kadar taşıma kapasitesine sahiptir.
* Tavana veya arabanın herhangi bir kısmına asla yükleme yapmaz.
* Sadece aracınızın iskeletine yük binmektedir, aracın iskeleti güçlendirilmiş bölgedir.
* 2,6 m uzunluğunda teleskopik merdiveni mevcuttur ve 150 kg taşıma kapasitesine sahiptir. 
*Yatak özel keten kumaş ve İşbir marka sünger malzemeden üretilmiştir. 28 dansite 5 cm kalınlığında olup, ölçüleri 136x215x5 cm’dir.

Kumaş Özelliği / Dayanım:
* Brothers Camp araç üstü çadırlarında kullanılan kumaş % 100 su geçirmez özel üretim kumaştır. Kullanılan kumaş, birçok askeri ordunun kullandığı kumaşla aynı özelliklere sahiptir.
* 3800 N 4300 mm su sütunlu RİPSTOP altı özel laminasyonlu ömürlük kumaşı ile bu ürünü yıllarca kullanabilirsiniz. 
* Tüm dikişler kaynak bandı ile kapatılır. Kullanılan fermuar (YKK TİP 8), dünyanın en büyük ve en kaliteli fermuar markası olan YKK tarafından üretilmiştir.
* Avcılık faaliyetlerinde özellikle gece şartlarında emniyetinizin sağlanması için özel reflektif bant ve logo ile çevrelenmiştir.
* Özel üretim sineklik file pencereler mevcuttur. Doğanın eşsiz manzarasına uyanmanızı kolaylaştıran bu özellik sayesinde aynı zamanda doğa ile yakın temas içinde yaşamak isteyen siz değerli müşterilerimiz yaramaz haşere ve sineklerden her daim korunmaktasınız.
* Aşağıdan yukarıya kapatılabilen Brothers Camp’e özel pencere tasarımı ile meraklı gözlerden korunmak isteyenler yarım şekilde içeriden pencerelerinizi kapatabilirsiniz. Böylelikle içeride yatarken sizi kimse görmez ve hava sirkülasyonunu en yüksek seviyede sağlamış olursunuz.

Kabuk Özelliği / Dayanım:
* Kabuklar üstün kalite FİBER’DEN oluşmaktadır.
* 120 km/s hıza kadar yakıtınıza ve arabanıza hiçbir etkisi yoktur.
* Çadırlarımız 4 mevsim kullanılmakta olup, doğanın  tüm zorlu şartlarında başarıyla kullanıcılarımız tarafından test edilmiştir.

Kurulum / Kullanım:
* Anlaşmalı bayilerimizden ücretsiz montaj desteği alarak kurulum yaptırabilirsiniz.
* 60 saniyeden daha kısa bir sürede açılıp kapanabilen Brothers Camp araç üstü çadırınızda doğanın ve günün keyfini en konforlu şekilde geçirebilirsiniz.
* Daha önceki çadır deneyimlerinizi unutun!

*Yer çadırlarındaki poller, diğer firmalardaki yağmur tenteleri, ekstra matları, gerdirme ipleri, kazıklar gibi ekstra ekipmanlarla uğraşmanıza gerek kalmadan Brothers Camp araç üstü çadırları saniyeler içinde kurulum kolaylığıyla sizin doğada daha kaliteli bir zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

Teslimat / Kargo:
* Türkiye’de ilk ve tek olarak stoktan teslim yapıyoruz. Bu da ürünü daha hızlı elde etmenize olanak sağlıyor. Stok bilgisi ve renk seçenekleri ile ilgili bizimle iletişime geçiniz.
* Türkiye’nin her yerine kargo bize aittir.

Garanti:
* 2 (iki) yıl garantilidir.
* Ürünü teslim aldıktan sonra satış temsilcimizden kullanma kılavuzunuzu almayı unutmayınız.

Neden AB130 Modeli?
* Geniş ve ferah içyapısı ile ister maceracı bir ruhla tek başınıza, ister iki kişi mükemmel kamp anıları biriktirebilirsiniz.
* Kapalı konumda 22 cm boşluğu ile geniş bir portbaja da sahipsiniz.(Makasların orta yoluna; katlanır masa, katlanır sandalye, yastık, yorgan, çarşaf,  yan tente, uyku tulumu vb. malzemeler için)
* 4 tarafı özel üretim file ile çevrilidir. Doğanın eşsiz manzarasına pozitif enerji ile uyanacağınızı garanti ediyoruz.
* Pickup, Jeep, SUV, Crossover, binek, vb.  tip bir araca sahipseniz ve ergodinamik olarak en ideal görüntü ve dizayn ile aracınıza şık bir bütünlük sağlamak istiyorsanız Brothers Camp AB130 modelimiz ile hayallerinizin yolculuğuna çıkabilirsiniz.

Neden Brothers Camp ? Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
* Brothers Camp sadece bir marka değildir aynı zamanda size maceracı bir yaşam tarzı sunar. Brothers Camp araç üstü çadırları müşterilerimizin güvenli ve rahat bir şekilde açık havada keyif yapabilmesi için tasarlanmıştır.
* Yalnızca tatil amaçlı değil, uzun ve yorucu yolculuklarda mola vermek, iş görüşmelerinize giderken, uzun yol planlarınızda dinlenebilmek, otel konaklamaları öncesi sonrasında tatilinizi uzatmak maksadıyla da  tercih edebilirsiniz.
* Her türlü mevsim şartlarında su geçirmez, rüzgâra, güneşe ve soğuğa dayanımı ile doğanın keyfini bulutlara yakın çıkarmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.
* Yaygın servis ağı, Müşteri Temsilcisine her an ulaşım kolaylığı ve yedek parça desteği ile Brothers Camp’in sektörde 1 numara olduğunu biliyor muydunuz?
* Yalnızca Brothers Camp araç üstü çadırları kabuk şeklinden veyahut renginden ibaret değildir. Kampçılıkta en önemli unsur çadırın kumaş yapısı ve çeşididir. Bu nedenle Brothers Camp araç üstü çadırları uluslararası standartlarda üretilmiş olup zorlu doğa koşullarına dayanıklıdır.
* Ürünlerimizde Ripstop kumaş kullanılmaktadır. Ripstop kumaş; yırtılmaz anlamına gelmektedir. Buradan da anlaşılabileceği gibi bu kumaşın ayırt edici özelliği, yırtılmaz yapısıdır. Yırtılmaz yapı, üretimde kullanılan özel örgü tekniğiyle ortaya çıkar. Ripstop kumaşın örgüsünde iplikler, çapraz ve sıkı şekilde konumlanmıştır.
* Güneşli güzel bir gün sonrası beklenmeyen yağışlar sonucu çadırınızın su alması tatilinizi dayanılmaz hale getirecektir. Bu nedenle kaliteli malzeme ile üretilmiş Brothers Camp araç üstü çadırları ile yaşamınızı keyifli kılın.
* Kabuklu çadırlarda bir diğer unsur, amortisörleridir. Açıkken rüzgâra dayanımlı olmalıdır. Ayrıca frenli amortisörlerimiz sayesinde parmağınızın ucuyla kabuğa dokunmanız çadırınızı açmak için yeterli olacaktır.
* Bizi mutlu eden tek şey sizlerin güler yüzüdür.

(Melike BULU CANKURT/Genel Müdür)

3 Boyutlu İncelemek İster misiniz?

[3d_viewer id="209"]