Yana Açılan

İki Kişilik

Üstün Kalite

Brothers Camp

Mini Aile Modeli

53.000 ₺ + KDV

    • Açık 150x200x100 cm. Kapalı 150x125x33 cm, tavan çıtası ve ara atkısı takılabilen Pick Up, Jeep, SUV, Crossover ve Binek araçlarınız için tasarlanmıştır.
    • Yatak 2 parça olup özel keten kumaş ve İşbir markada kullanılan üretim bantı ile aynı sünger malzemeden üretilmiştir. 28 dansite 5 cm kalınlığındadır.

Detaylı İnceleyin

 Ölçüler:
* Açık 150x200x100 cm. Kapalı 150x125x33 cm, tavan çıtası ve ara atkısı takılabilen Pick Up, Jeep, SUV, Crossover ve Binek araçlarınız için tasarlanmıştır.
* Yatak 2 parça olup, özel keten kumaş ve İşbir marka sünger malzemeden üretilmiştir. 28 dansite 5 cm kalınlığındadır.
* Geniş yatak hacmi sayesinde her anın tadını çıkarabilirsiniz.
* Uyku tulumu ve yastık gibi ince ekipmanlarınızı çadır kapalı haldeykende çadırın içerisinde bırakabilirsiniz.
* Daha önce hiçbir kampta olmadığı kadar rahat uyuyabileceğiniz Brothers Camp araç üstü çadırımızda, yatağı kurmakla daha az zaman harcayıp kampın keyfini daha uzun süre çıkarabilirsiniz.

Kapasite:
* 2 yetişkin rahatlıkla konaklayabilirsiniz.

 Ağırlık / Dayanım:
* Toplam Ağırlık 65 kg’dır. 400 kg’a kadar taşıma kapasitesine sahiptir.
* Tavana veya arabanın herhangi bir kısmına asla yükleme yapmaz.
* Sadece aracınızın iskeletine yük binmektedir ,aracın iskeleti güçlendirilmiş bölgedir.
* 2,6 m uzunluğunda teleskopik merdiveni mevcuttur ve 150 kg taşıma kapasitesine sahiptir.
* Zemini özel üretim olan kompozit panelden yapılmıştır. Gerek neme dayanımı gerek 4 mevsimlik oluşu, gerek hafifliği sayesinde ömürlük kullanım özelliği ile aracınızda yakıt tasarrufu ve sürüş denge desteği sağlar.

Kumaş Özelliği / Dayanım:
* % 100 su geçirmez Ripstop kumaşımız, su iticiliği yüksek olup dikiş yerlerinde kaynak bant uygulaması yapılmaktadır. Kullanılan kumaş, birçok askeri ordunun kullandığı kumaşla aynı özelliklere sahiptir. 300 D ve 3600 Barometre su basıncına dayanıklıdır.
* 3800 N 4300 mm su sütunlu RİPSTOP altı özel laminasyonlu ömürlük kumaşı ile bu ürünü yıllarca kullanabilirsiniz. 
* Tüm dikişler kaynak bantı ile kapatılır. Kullanılan fermuar (YKK TİP 8), dünyanın en büyük ve en kaliteli fermuar markası olan YKK tarafından üretilmiştir.
* Avcılık faaliyetlerinde özellikle gece şartlarında emniyetinizin sağlanması için özel reflektif bant ve logo ile çevrelenmiştir.
* Özel üretim sineklik file pencereler mevcuttur. Doğanın eşsiz manzarasına uyanmanızı kolaylaştıran bu özellik sayesinde aynı zamanda doğa ile yakın temas içinde yaşamak isteyen siz değerli müşterilerimiz yaramaz haşere ve sineklerden her daim korunmaktasınız.
* Aşağıdan yukarıya kapatılabilen Brothers Camp’e özel pencere tasarımı ile meraklı gözlerden korunmak isteyenler ,yarım şekilde içeriden pencerelerinizi kapatabilirsiniz. Böylelikle içeride yatarken sizi kimse görmez ve hava sirkülasyonunu en yüksek seviyede sağlamış olursunuz.

Kabuk Özelliği / Dayanım:
* Kabuklarda %100 FİBER kullanılmıştır.
* 120 km hıza kadar yakıtınıza ve arabanıza hiçbir etkisi yoktur.
* Rüzgâr testlerini başarıyla geçmiştir.

Kurulum / Kullanım:
* Anlaşmalı bayilerimizden ücretsiz montaj desteği alarak kurulum yaptırabilirsiniz.
* Açılması ve kapanması çok kolaydır. 3 dakikadan kısa bir süre içerisinde ev konforundaki yatağınızda tüm günün keyfini sürebilirsiniz.
* Daha önceki çadır deneyimlerinizi unutun! Yer çadırlarındaki poller, diğer firmalardaki yağmur tenteleri, ekstra matları, gerdirme ipleri, kazıklar vb. Brothers Camp araç üstü çadırlarıyla saniyeler içinde kurulum kolaylığı sizin doğada daha kaliteli bir zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

Teslimat / Kargo:
* Türkiye’de ilk ve tek olarak stoktan teslim yapıyoruz. Bu da ürünü daha hızlı elde etmenize olanak sağlıyor. Stok bilgisi ve renk seçenekleri ile ilgili bizimle iletişime geçiniz.
* Türkiye’nin her yerine kargo bize aittir.

Garanti:
* 2 (iki) yıl garantilidir.
* Ürünü teslim aldıktan sonra satış temsilcimizden kullanma kılavuzunuzu almayı unutmayınız     

 Neden Mini Aile Modeli Modeli?
* Yukarı açılan iki kişilik Brothers Camp çadırımıza istinaden 20 santim daha geniş alana sahiptir.
* Geniş ve ferah içyapısı ile mükemmel kamp anıları biriktirebilirsiniz.
* Aracınız büyük tip bir yapıya sahip ise; ergodinamik olarak en ideal görüntü ve dizayn ile aracınıza şık bir bütünlük sağlamak istiyorsanız Brothers Camp Mini Aile Modeli ile hayallerinizin yolculuğuna çıkabilirsiniz.

 Neden Brotherscamp ?

* Brothers Camp sadece bir marka değildir aynı zamanda maceracı bir yaşam tarzı sunar. Brothers Camp araç üstü çadırları müşterilerimizin güvenli ve rahat bir şekilde açık havada keyif yapabilmesi için tasarlanmıştır.
* Yalnızca tatil amaçlı değil, uzun ve yorucu yolculuklarda mola vermek, iş görüşmelerinize giderken uzun yol planlarınızda dinlenebilmek, otel konaklamaları öncesi sonrasında tatilinizi uzatmak maksadıyla da  tercih edebilirsiniz.
* Her türlü mevsim şartlarında su geçirmez, rüzgâra, güneşe ve soğuğa dayanımı ile doğanın keyfini bulutlara yakın çıkarmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.
* Yaygın servis ağı, Müşteri Temsilcisine her an ulaşım kolaylığı ve yedek parça desteği ile Brothers Camp’in sektörde 1 numara olduğunu biliyor muydunuz?
* Yalnızca Brothers Camp araç üstü çadırları kabuk şeklinden veyahut renginden ibaret değildir. Kampçılıkta en önemli unsur çadırın kumaş yapısı ve çeşididir. Bu nedenle Brothers Camp araç üstü çadırları uluslararası standartlarda üretilmiş olup zorlu doğa koşullarına dayanıklıdır.
* Ürünlerimizde Ripstop kumaş kullanılmaktadır. Ripstop kumaş; yırtılmaz anlamına gelmektedir. Buradan da anlaşılabileceği gibi bu kumaşın ayırt edici özelliği, yırtılmaz yapısıdır. Yırtılmaz yapı, üretimde kullanılan özel örgü tekniğiyle ortaya çıkar. Ripstop kumaşın örgüsünde iplikler, çapraz ve sıkı şekilde konumlanmıştır.
* Güneşli güzel bir gün sonrası beklenmeyen yağışlar sonucu çadırınızın su alması tatilinizi dayanılmaz hale getirecektir. Bu nedenle kaliteli malzeme ile üretilmiş Brothers Camp araç üstü çadırları ile yaşamınızı keyifli kılın.
* Kabuklu çadırlarda bir diğer unsur, amortisörleridir. Açıkken rüzgâra dayanımlı olmalıdır. Ayrıca frenli amortisörlerimiz sayesinde parmağınızın ucuyla kabuğa dokunmanız çadırınızı açmak için yeterli olacaktır.
* Bizi mutlu eden tek şey sizlerin güler yüzüdür. (Melike BULU CANKURT/Genel Müdür)

3 Boyutlu İncelemek İster misiniz?

[3d_viewer id="209"]