Çok yakında...

Brothers Camp

Croco Tent

Brothers Camp olarak yenilikçi yaklaşımlarımızı ve dış mekan maceralarınızı kolaylaştıracak ürünlerimizi genişletmeye devam ediyoruz. Son eklememiz olan ve ‘Croco’ ismini verdiğimiz araç üstü çadırımız, dış mekan tutkunları için bir devrim niteliğinde. Sadece 16 santim kalınlığında olan bu çadır, benzersiz tasarımı ve üstün özellikleriyle öne çıkıyor.

Detaylı İnceleyin

Croco, yana açılır bir tasarıma sahip olup, adını andırdığı timsahın gücünü ve dayanıklılığını simgeliyor. Araç üzerindeki profilini minimumda tutarken, açıldığında geniş ve konforlu bir yaşam alanı sunuyor. Croco’nun en dikkat çekici özelliklerinden biri, dünya üzerinde bir ilk olan 14 mm kalınlığındaki izolasyonlu alt ve üst panelleridir. Bu özellik, her türlü hava koşulunda, içerideki sıcaklığın korunmasına yardımcı olur, böylece kampçılar yazın serin, kışın ise sıcak kalabilir.

Yenilikçi tasarımın bir diğer yönü ise, çadırın alüminyum çerçevesidir. Bu çerçeve, kendi patentli tasarımımıza aittir ve Croco’nun hem hafif hem de son derece dayanıklı olmasını sağlar. Ayrıca, çadırın içerisine ek olarak kışlık termal kumaş da dahil edilebilir. Bu özellik, soğuk hava koşullarında bile konforunuzdan ödün vermeden kamp yapabilmenize olanak tanır.

Brothers Camp olarak, Croco ile kamp deneyiminizi daha keyifli, konforlu ve erişilebilir hale getirmeyi amaçlıyoruz. Bu çadır, doğa severler için sadece bir barınak değil, aynı zamanda her yolculukta güvenilir bir arkadaş olacak. İster yıldızların altında huzurlu bir gece geçirmek, ister vahşi doğanın kalbinde bir macera aramak isteyin, Croco sizin için mükemmel bir seçenek.

Croco’yu daha yakından tanımak ve maceranızı bir sonraki seviyeye taşımak için web sitemizi ziyaret edin. Yenilikçi tasarımı, üstün konforu ve dayanıklılığı ile Croco, sizi bekleyen sınırsız maceralara kapı aralayacak.

Croco, sadece benzersiz tasarımı ve üstün özellikleriyle değil, aynı zamanda kişiselleştirilebilir yapısıyla da dikkat çekiyor. Yenilikçi araç üstü çadırımız, macera tutkunlarının ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir bir dizi ek özellik sunuyor. Bu özelliklerden biri, çadırın üzerine ekleyebileceğiniz ara atkıdır. Bu atkı, ekstra hafif yük taşımanıza katkı sağlar

Ayrıca, sürdürülebilirlik ve enerji verimliliği düşüncesiyle, çadırımıza güneş panelleri takılabilir. Bu, doğada olduğunuz süre boyunca elektronik cihazlarınızı şarj etmenize olanak tanır ve enerji ihtiyacınızı doğal kaynaklardan karşılar. Croco, böylece çevre dostu bir kamp deneyimi sunar.

Croco’nun adaptasyon yeteneği sadece bunlarla sınırlı değil. Sunroof özelliği sayesinde, gece gökyüzünü izlemek isteyenler için mükemmel bir imkan sunar. Eğer sunroof’lu bir aracınız varsa, Croco’nun alt tabanı özel olarak kesilip araç içerisinden çadıra çıkma olanağı sağlar.